logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 08-22-2018
Saat: 08:27

Medyumumut,medyumlar,medyum,Sihir ,Cin,Tedavisi,bedava bakım

aşk büyüsü,aşk büyüsü nasıl yapılır,aşk büyüsü yapma,aşk büyüsü yaptırmak istiyorum,aşk büyüsü çeşitleri,büyü,büyü bozma,büyücü,büyü nasıl bozulur,büyü nasıl yapılır,büyü nedir,büyü yapan,büyü yapma,büyü yapmak,büyü çeşitleri,en iyi medyum hoca,a,özel dualar
Site Map Contacts anasayfa

Medyum Umut
Medyumumut Gerçek Sitesi Medyum umutun sitesi Bursalı Medyum Umut medyumlar medyum Medyum Siteleri Medyum Sitesi Medyum online Sihir-Büyü iptali Cin CinlerTedavisi Kismet Açma Baglama Başarı Aile Geçimsizlikleri Nasip Kismet Rizik Bereketdualari

POPÜler YAZILAR

SON YORUMLAR

You are here: Home » Blog » Büyüler » Ayrılık Büyüsü
yazarYazar: MedyumUmut | tarihTarih: 14 Kasım 2017 / 12:46 | etiketEtiketler: , ,


Ayrılık Büyüsü Kişinin bulunduğu şehirden, işinden, tüm çevresinden, aile ve akraba bağlarını koparıp bilinmeyen bir yere gitmesi için yapılan büyülere Ayrılık Büyüsü denir. Bütün bunların sonucunda kişi, içinde bulunduğu ortamdan sıkılmaya başlar, içinde türlü sıkıntılar hisseder, bulunduğu kişinin yanından veya ortamdan ayrıldığı zaman tarifsiz bir rahatlama hissetmeye başlar. Bir süre sonra ilgili olduğu iş, kişi veya mekanda hiç bir şey yapma isteği oluşmaz ve terk etme kararı alır.
Ayrılık büyüsü, özellikle birbirini seven çiftlerin ayrılması amacıyla yapılır. İlişkiyi çekemeyen, kıskanan ve sizleri ayırmak isteyen kişiler tarafından yapılabileceği gibi sevdiğiniz kişinin daha önce beraber olduğu kişiler tarafından da yapılabilir.
Ayrılık için yapılan bu büyünün belirtileri kolaylıkla anlaşılabilir. Ayrılık büyüsüne maruz kalan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta ilişkinin başlangıcında sevdiğiniz kişinin size olan hisleriyle bugünkü hislerinin karşılaştırılmasıdır. Elbette ilişkilerde zaman zaman tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanabilir. Bu his ayrımını yaparken, tartışma ve kırgınlıkları dikkate almamak gerekir. Dün olduğu gibi sizin üzerinize hassasiyetle eğilmiyor ve mesafeli duruyor hatta zaman zaman ayrılıkla ilgili ifadelerde bulunuyorsa bu durumda ayrılık büyüsü akla gelmelidir.
Medyum Umut AYRILIK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Ayrılık büyüsü kişilerin birbirinden ayrılması veya bulunduğu mekanı terk etmesi amacıyla yapıldığı için iyi niyet taşımaz. İyi niyet taşımayan tüm büyüler ise iradeye zorla müdahale ettiği için kişiye istemediği düşünce veya davranışları yaptırma etkisine sahiptir. Bu bakımdan ayrılık büyüsü isminin tam anlamıyla büyüdür. Büyü yapımında kullanılan tüm yöntemler bu büyüde de kullanılır.
Ayrılık büyüsünün etkisiyle sevdiği kişiden ayrılanlar, kendilerinde büyük bir rahatlama hissederler ve adeta kurtuldukları düşüncesine kapılırlar. Yaşadıklarının ciddi bir hata olduğunu düşünerek kendilerini uçurumun eşiğinden dönmüş gibi değerlendirirler.
Medyum Umut  AYRILIK BÜYÜSÜ BOZMA
Ayrılık büyüsü, kişinin istemediği düşünce ve davranışlar oluşturduğu için etkisi ayrılıkla sona ermez. Başka bir ifadeyle, sevdiğiniz kişiden ayrıldıktan sonra büyünün görevi biterek sizi rahat bırakmaz. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın büyü bozulmadığı sürece etkisi sonra ermez. Büyünün etkisiyle ayrıldıktan sonra başladığınız diğer ilişkilerde de sorun yaşamanıza neden olur. Sadece ilişkilerde değil, tüm toplumsal ve bireysel ilişkilerde negatif algılanma sağlar.
Sevdiğini kişiyle aranızda bir süredir ayrılık konuşulur olmuşsa, sevdiğiniz kişinin sizde ayrılacağını düşünüyorsanız size Ayrılık Büyüsü yapılmış olabilir. Büyü Bozma yöntemleri ve çözüm önerileri için lütfen iletişime geçiniz.

Oppss! Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: